1 / 2
Asus M4A78LT-M LE
2.500 МКД
Цената е фиксна
27.05.2022 13:33

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova maticna ploca Asus M4A78LT-M LE AM3
070224141

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070224141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам