1 / 3
Trofazen Sat "GANZ"
По Договор
12.10.2019 18:38

Куманово / Куманово

Se prodava trofazen sat Ganz,
uklopnik so osiguraci (380V-3 kom + 220V - 18kom)
Cena Po Dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

XXx
Потврден огласувач
078844735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам