1 / 5
RENO CLIO 2009 , 47.000KM POMINATI NOVO, PRV GAZDA !
4.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.10.2019 00:33

Градско / Велес

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

45000

Менувач:

Рачен

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

47,000km, prv gazda mkd tablicki, ponatamu se vi e jasno.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Balkan skele
Потврден огласувач
070640224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам