1 / 11
Limarija,lim,oluci,opsivki ventilacii
1 €
24.05.2020 06:03

Штип / Штип

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija za religiozni objekti,individualni zgradi,privatni kuki ili industriski objekti

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

dimitar
Потврден огласувач
078230582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам