1 / 1
Vintage spalna - krevet so natkasni, socuvani, od masiv
9.000 МКД
Цената е фиксна
20.09.2021 19:36

Скопје Центар / Скопје

Prodavam vintage spalna - krevet, 180x190cm i dve natkasni. Izraboteni od masivno drvo i dobro socuvani so ogled na godinite.
Krevet i dve natkasni 9000den (bez dusek)
Samo krevet 5000den (bez dusek)
Samo natkasni ne se prodavaat.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Корисник
Потврден огласувач
078290259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам