1 / 12
Limarija,oluci,lim,opsivki ventilacii
1 €
19.08.2022 06:12

Штип / Штип

Izrabotka,transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija za industriski objekti,verski objekti,individualni stambeni objekti,privatni kuki,skoli ili objekti od vitalna znacajnost.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

dimitar
Потврден огласувач
078230582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам