1 / 5
Frizider za dlaboko 310l OBOD-iberna
По Договор
13.09.2022 18:22

Битола / Битола

Prodavam frizider za dlaboko 310l OBOD-iberna. Friziderot e zacuvan i e vo ispravna sostojba
Tel: 078 235 314

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
078 235 315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам