Soferi za Germanija
10 €
Цената е фиксна
13.10.2019 21:54

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Germanska firma ima potreba od soferi so E kategorija so moznost na EU pasos ili termin za viza
poveke info barajte na ovoj broj
004915753685800
viber ili whats app na dadeniot broj

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

irena
Потврден огласувач
078209437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам