1 / 4
Se izdava
200 €
Цената не е фиксна
14.10.2019 09:44

Чаир / Скопје

Квадратура:

130 m²

Греење:

Струја

Se izdava 130 kvadrati prostor za magacin ili rabotilnica se naoga ulica serava do porodilno vo cair za poveke info javetese na tel broj 070805188

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Besnik
Потврден огласувач
070805188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам