1 / 1
Kuka vo centaro na Vinica
500 €
16.09.2021 23:47

Виница / Виница

Број на соби:

15

Квадратура:

1000 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

D.Vlahov br.1

Se prodava kuka vo centarot na Vinica 16 x 16 e objektot 500 evra 1m2 se prodava samo Komplet !!!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

070624670
Потврден огласувач
070624670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам