1 / 4
Priroden med
600 МКД
Цената е фиксна
27.02.2022 17:59

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Medot e 100% priroden
Medot e livadski
Mozi i na golemo i na malo
Edna kofa e okolu 28kg
Imam uste 150kg

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078234162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам