цимерки
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2019 10:08

Скопје Центар / Скопје

2 девојки подхитно бараат 2 девојки за стан во центар

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Наташа
Потврден огласувач
078877046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам