домашна помошничка
1 €
15.10.2019 12:33

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

се бара жена за помагање во куќа во Црна Гора, јадење и спиење обезбедено и плата по договор со сопствениците. обратете се на следниве телефефонски броеви
0038269190140 Драгана

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
070333010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам