1 / 3
Fish-Eye леќа за камери
28 €
11.06.2022 19:59

Кисела Вода / Скопје

Продавам некористена леќа (објектив) за дигитални камери:
Cokin Fish-Eye faktor x 0.43 37mm R720-37

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Branislav
Потврден огласувач
070364346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам