1 / 3
ITNO SE PRODAVA KUKJA
1 €
20.06.2022 10:06

Струга / Струга

Број на соби:

15

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

3000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1997

Година на реновирање:

2008

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Misleshevo


Се продава куќа на 3 ката со вкупна површина од 200 м2, на вкупен плац со површина од 3000м2.
Се наоѓа на 1.5 км од Евро Хотел.

За повеќе информации на тел број или ViberShtëpia për shitje në 3 kate me sipërfaqe totale 200 m2, në një parcelë totale me sipërfaqe 3000m2. Ndodhet 1.5 km nga Hotel Euro.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dance
Потврден огласувач
070347175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам