1 / 7
GOLF BMW BANDAZI 15ki
3.900 МКД
Цената е фиксна
15.05.2022 02:08

Куманово / Куманово

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7.5J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

samo za BMW....4 kom , 3900 posledna cena. 5x120, 15 ki
bez zameni.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
070908707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам