1 / 6
Fiat Ulysse
1.600 €
15.10.2019 20:10

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

Ulysse

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Voziloto e vo top forma za podetalni informaci mozete da se javite na tell 078373174

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078373174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам