1 / 3
Salonki
1.000 МКД
16.10.2022 08:47

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Салонки

Големина:

38

Боја:

Црна

Prodavam novi salonki
Cena 2
Cena 1000 kvalitetni proiz.na Bjana trejd
Konk
t.Slavica tel 070 862 243

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
070862243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам