1 / 7
Се продава куќа 234 м2 со голем двор 456м2
110.000 €
Цената не е фиксна
14.02.2023 13:52

Битола / Битола

Број на соби:

7

Квадратура:

234 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

456 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Драгорска

Се продава самостојна куќа на два ката плус поткровје секој кат по 78 м2 внатрешна површина.
Приземје -две спални соби дневна и кујна плус купатило и гаража.
Кат - кујна со трпезарија посебна дневна соба и три спални соби со купатило како и два балкони.
Потрковјето е приспособено како летна кујна недопраено со санитарен јазол и можност за кревање на уште еден кат.
Под ламинат и паркет нови купатила.
Голем и простран двор од 456 м2.

Инфо на тел.071/815-015 во Агенција Делта Ин Битола секој работен ден.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА КУЌА, 105М2, СО ГАРАЖА,ПОМ.ОБЈЕКТ+ДВОР

65000 €

СЕ ПРОДАВА ДВОСПРАТНА КУЌА 200М2 СО ДВОР 900М2

60000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам