МЕНАЏИРАМ ВО ОБЛАСТА НА УГОСТИТЕЛСТВОТО И ТУРИЗМОТ!
По Договор
16.10.2019 14:18

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол:

Машко

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Други јазици

Компјутерски вештини :

Многу добро

МЕНАЏЕР СО ДОЛГОГОДИШНО ИСКУСТВО ВО ОБЛАСТА НА УГОСТИТЕЛСТВОТО И ТУРИЗМОТ ГИ РЕШАВА ВАШИТЕ ПРОБЛЕМИ ВО КАФЕТЕРИЈА, РЕСТОРАН, ВИЛА,МОТЕЛ, ХОТЕЛ И ДРУГО!
ОД ИДЕА ДО РЕАЛИЗАЦИЈА!!!
1. ОРГАНИЗАЦИЈА И РЕОРГАНИЗАЦИЈА НА РАБОТАТА!
2. ОРГАНИЗАЦИЈА И РЕОРГАНИЗАЦИЈА НА ПЕРСОНАЛОТ, ОБУКА И СОЗДАВАЊЕ НА ПОЗИТИВЕН ТИМ ЗА РАБОТА!
3. КРЕИРАЊЕ НА НОВИ ПРОИЗВОДИ, ПОДОБРУВАЊЕ НА УСЛУГАТА И СОЗДАВАЊЕ НА КОНКУРЕНТНИ ЦЕНИ!
4. ПРИВЛЕКУВАЊЕ НА НОВИ КЛИЕНТИ И НИВНА АНИМАЦИЈА!
5. РАЗГОВОРИ СО ПОТЕНЦИЈАЛНИ КЛИЕНТИ, ЗАКАЖУВАЊЕ НА РАЗНИ СВЕЧЕНОСТИ, НАБАВКА, РАСПОРЕД НА СМЕНИ, ТЕКОВНИ АКТИВНОСТИ И ДРУГО!
ИНФОРМАЦИИ НА 071 533 550

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

М-Конвива дооел Охрид
Потврден огласувач
072 706 684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам