1 / 8
izdavam apartman za studenti NOVO!!!
По Договор
28.08.2021 14:04

Штип / Штип

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Izdavam nov apartman za studenti vo naselba prebeg. Greenje so inverter klima, topla voda vo sekoe vreme i internet so televizija. mob 071 237 820

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070273148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам