1 / 9
OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g
По Договор
16.10.2019 20:16

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kolata ima standart nivo na oprema,klima koja ladi el prozori i retrovizori servo volan podesiv visina dlabocina dva kluca klima foli so atest i dr inf 075/764-400

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BLAZE
Потврден огласувач
075764400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам