1 / 4
Prekrasen dizajn na zidni lampi! EXTRA CENA
300 МКД
26.11.2022 09:08

Кисела Вода / Скопје

Lampite se ispravni I socuvani I imam 6-7 zidni lampi po cena od 500den za lampa!

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078202206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам