Se izdava dukan vo trgovski na sprat
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 21:06

Велес / Велес

Квадратура:

45 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Renoviran dukan na sprat vo trgovskiot pogoden za frizerski salon
Kancelarija kozmeticki salon ordinacija

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

kire
Потврден огласувач
075462552 071325082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам