1 / 10
Duduk
50 €
Цената е фиксна
17.11.2021 15:22

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi duduci. (C shtim) Se svirat so pifla od klarinet. Dudukot odi bez pifla a moze i so pifla. Za poveke informacii javetese.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
077621122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам