1 / 2
Plac vo ilinden
60.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 22:42

Гази Баба / Скопје

Квадратура:

1890 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava plac vo ilinden od 1890m2 so celosna dokumentacija,do sam pat so struja.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Svetlana
Потврден огласувач
70775535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам