1 / 5
VW Passat
3.700 €
Цената не е фиксна
22.12.2019 21:30

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Se prodava pasat so realni kilometri, servisiran redovno, vo odlicna sostojba.
Dragi 070-377-513

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070350733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам