1 / 2
AC/AC KONVERTER TRANSFORMATOR 220V na 110V
1.000 МКД
Цената е фиксна
28.09.2021 13:51

Скопје Центар / Скопје

Se prodava AC to AC konverter transformator, model P.SUP.32-HQ , ISTO KAKO NA SLIKITE. Cena 1000 denari.

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам