1 / 5
Куќа во село Штрбово
60.000 €
Цената не е фиксна
13.08.2022 17:26

Ресен

Број на соби:

4,5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

3.435 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1950

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Село Штрбово, општина Ресен

Продавам куќа во село Штрбово од 120м2 и градежно земјиште 3.435м2. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Pavlina
Потврден огласувач
077747211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам