1 / 2
WI FI - kamera za video nadzor 1990 denari
1.500 €
07.06.2022 14:31

Гази Баба / Скопје

Prodavam WIFI kameri sledenje preku vasiot telefon

cena 1500 denari
kontakt 071706707 078343015

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

IT MARKET MULTISTORE
Anton Popov98v
Потврден огласувач
078343015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам