1 / 2
PRODAVAM CANON Power Shot A 470
35 €
31.07.2022 12:09

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

3,1-4 Мегапиксели

Марка:

Canon

Prodavam Canon Power Shot A 470 kako nov mnogu malku koristen.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
079202457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам