1 / 5
Bager LIEBHERR 902 1989 god
8.500 €
05.12.2019 12:46

Виница / Виница

Bagerot e vo odlicna sostojba,pali vozi...moze da se vidi vo sekoe vreme..Tel za kontakt 071441444

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

AUTOSTRUJA POPUSTI
Потврден огласувач
071441444 078600555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам