1 / 2
Канцелариско биро
2.000 МКД
30.09.2021 16:50

Куманово / Куманово

Канцелариско биро

Се продава користено канцелариско биро со 3 фиоки во добра состојба направена од квалитетна оплеменета Словенијалес 16ка иверица.

Димензии
Висина: 80 цм
Должина: 120 цм
Длабочина: 80 цм

Без замени.

Мирослав
077989007

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
077616666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам