1 / 1
Dalinsko Akg
1 €
19.10.2019 20:26

Куманово / Куманово

Se prodava Dalinsko Akg vo super sostojba Sacuvan vo najlon kako nov moze za Violina- duvacki instrumenti - harmonika -Gitara

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Baki
Потврден огласувач
075666200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам