1 / 1
Kupuvam Vikendica (Bratindol, Dihovo, Trnovo, Nizepole)
20.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.08.2020 13:46

Битола / Битола

Квадратура:

60 m²

Број на соби:

1

Греење:

Друго

Наместена:

Делумно

Kupuvam vikend kuka so dvor 300m2+ legalizirana i kompletni dokumenti na lokacii vo Bratindol, Dihovo, Trnovo/Magarevo, Nizepole. Cena okolu 20000 evra.
Telefon 078260734

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Oglas
Потврден огласувач
075219186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам