Oddelenski nastavnik dava individualni casovi
200 €
20.10.2019 08:54

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Oddelenski nastavnik dava privatni casovi na ucenici od 1vo do 5to oddelenie za sovladuvanje na site nastavni sodrzini.Cenata e 200 denari od cas.Telefonski broj:078/300-377.

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
070569895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам