1 / 8
KIA SORENTO
6.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 14:13

Охрид / Охрид

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se prodava
kia sorento 2.5crdi 170hp
Registriran do 17.10.2023
076 470 473-stefce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefce
Потврден огласувач
076470473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам