1 / 3
Priroden sumski med - Krusevo
500 МКД
03.10.2021 17:48

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam organski, cist planinski sumski med, dabova medljika, ekolosko podracje Krusevo, vrcan avgust 2021g.
Tel.br. za Skopje: 070 248 502

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
077854325
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам