1 / 3
JCB 3CX
1 €
Цената не е фиксна
20.10.2019 19:11

Штип / Штип

Se prodava JCB 3CX 1990 godina vo ispravna sostojba. Cena po dogovor
078398738
075219900

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078398738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам