1 / 6
Piaggio X9 500 ccm3
2.000 €
Цената е фиксна
20.10.2019 23:10

Гостивар / Гостивар

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

X9

Километри:

20000

Se prodava skuter Piaggio X9 500 ccm3.
Servisiran komplet. Registriran do 06.2020 god. Mozna zamena so mala kola za gradski uslovi.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

AA
Потврден огласувач
076244244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам