1 / 6
Se prodava plac na magistralen pat
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2022 13:14

Кичево

Квадратура:

556 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot se naoga na izlez od Kicevo za Ohrid
Placot ima izlez na magistralniot pat I na stariot pat za Drugovo
Idealen za sekakov vid na gradba

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
0038975345331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам