1 / 3
LUSTER
2.000 МКД
17.12.2019 09:28

Битола / Битола

Lusterot e kako nov,mnogu malku koristen bez nikakvi ostetuvanja.Kupen e 5500 denari.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам