1 / 12
Mercedes atego 916
22.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2020 13:56

Кичево

Se prodava mercedes Atego 916 proizvodstvo 27,7,2011 godina, 4300 cm,3 so 160 ks, euro 5 blue tec so full oprema komandi na volan tempomat bord kompjuter originalni pominati kilometri so servisna kniska 188804 km, donesen od Deutschland,nosivost 4500 kg, prazen e 5000 kg zaedno so se tovar e nosivost 9500 kg ,registriran do 7,mart ,2020 so 3 para klucevi,godina za poveke info na telefon Elvis 070560470

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Jahja phone
Marsal Tito. 305
Потврден огласувач
072530777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам