1 / 4
Pasat 131 ks 1.9
2.800 €
22.10.2019 17:28

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2018

Сила на моторот:

131 kw / 178 ks

Smeneto nov set potisna lamela laget
Komplet prednj ramenja
Sve funkcionira

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
78740050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам