1 / 5
Kukja vo naselba Karpos-Kicevo
95.000 €
Цената не е фиксна
02.11.2019 14:51

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

320 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2012

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Lefce Stefanoski Tarzan

Se prodava nova gradba-kukja na ul.Levce Stefanoski Tarzan vo naselba Karpos vo
blizina na Medicinski centar Kicevo.
Kukjata ima podrum +prizemje so dva
dukjani i stanben del+dva sprata.
Informacii na tel:
078-487-225.............078-487-225
078-487-225..............078-487-225
078-487-225..............078-487-225
078-487-225.............078-487-225
Ljupco

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ХхххХ
Потврден огласувач
075933443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам