1 / 11
KOMPLET DETSKA SOBA NA PODIUM
160 €
Цената е фиксна
09.10.2021 09:04

Кисела Вода / Скопје

Prodavam detska soba so biro masa na podium komplet so krevet so tri fioki za postelnina 170 evra krevetot se izvlekuva na trkalca
Kontakt telefon 077-562-856 zafaka mnogu malku prostor a ima se sto treba

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

xxxxx
Потврден огласувач
077562856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам