1 / 5
Germanski Ovcar
300 €
23.10.2019 23:31

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Одгледувачница "von der Accent" продава кученца од расата германски овчар од врвни родители.
татко : Urbo vom Platanshof
мајка :Ira von der Accent
3 женски и 3 машки кученца. Кучињата се прочистени од паразити, вакцинирани со педигре.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

jakim
Потврден огласувач
078/830-168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам