1 / 3
Kettler ELIPTICEN TRENAZER Mage in Germany VO BIDIFIT
750 €
Цената е фиксна
25.12.2021 08:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

https://bidifit.com/

KETTLER SITUS CROSS 4.1

☎️ НАРАЧАЈТЕ НА 070 609 659
🚛 Достава до врата
💵 Плаќање при испорака
Рати со Diners; Visa; Master; Iute Credit

ул.Јордан Мијалков бр 2, Скопје, во салонот на БИДИФИТ

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

Kettler BIDIFIT
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам