1 / 6
CITROEN SAXO 1.4 SO KLIMA VO DELOVI
100 МКД
22.07.2021 12:21

Гази Баба / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

SAXO

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Prodavam polovni delovi za citroen saxo 1.4 benzin klima servo aluminski bandasi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
072222060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам