Logo

termometar digitalen

Број на оглас: 3406530 | Објавен на: 27.02.2020, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


termometarot e mn. precizen, raboti vo 2 rezimi za merenje telesna temperatura i za merenje nadvoreshna temperatura moze da meri i temperatura na voda.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 baltazar

Потврден огласувач